ZAKOŃCZENIE KLAS ÓSMYCH

22 czerwca 2023r. uroczyście pożegnaliśmy klasy ósme. Wyróżniono najlepszych uczniów, którzy zostali wpisani do złotej księgi: Weronika Mikołajczyk -8a, Wiktoria Damasiewicz -8b, Hanna Oświęcimka -8b, Dawid Jasiński -8b. Wręczono statuetki tym na których zawsze można było liczyć. W tym gronie znaleźli się: Marlena Kowalik-8a, Mateusz Mrzygłód-8a, Wiktoria Damasiewicz-8b, Emilia Kafel-8b, Wiktoria Szymczewska-8b, Sebastian Ogórek-8b. Podziękowano również uczniom którzy prężnie działali w Szkolny Kole Caritas: Gabriela Górka-8a, Marlena Kowalik -8a, Bartosz Gad -8a, Filip Górski -8a, Viktor Markov -8a, Nikodem Kowali – 8b. Uczniowie przygotowali program artystyczny w który podziękowali nauczycielom za wszystkie lata nauki. Uczniowie klasy siódmej pożegnali swoich kolegów i koleżanki, wręczając im pamiątkowe upominki. Wszystkim absolwentom życzymy najlepszych wyników z egzaminów i dostania się do wymarzonej szkoły.