Święto Niepodległości

Dzisiaj 10 listopada 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości przygotowana przez klasę 7a i 7b pod kierunkiem p. Małgorzaty Liro-Prusak i Anety Schneider. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu czterech zwrotek o 11.11 i łącząc się z wszystkimi Polakami, uczniowie zaprezentowani przedstawienie od tamtych czasów do współczesności. Całość uświetniła oprawa chóru, gdzie zaprezentowali m.in. „Rozkwitały pąki białych róż” (duet: Marlena Kowalik i Patrycja Kowalik) , „Pieśń Legionów”, „Piechotę”, „Dziewczyna z granatem” (duet: Mirella Krzak i Alicja Sołdra) oraz „Rotę” pod  przewodnictwem p. Katarzyny Poręba. Dekoracje wykonała pani Anna Legutko. Dziękujemy wszystkim za piękna postawę podczas akademii. Zdjecia z tego wydarzenia można zobaczyć w zakładce WYDARZENIA – Święto Niepodległości.