MAMY TO !!!

Miasto Nowy Sącz – Szkoła Podstawowa nr 14 pozyskało  dodatkowe środki finansowe na wyposażenie szkoły w sprzęt IT.

Już wkrótce podpisana zostanie umowa, dzięki której SP 14 wzbogaci się o dodatkowy sprzęt multimedialny. W ramach projektu szkoła będzie mogła zostać wyposażona między innymi w: laptopy, urządzenia ekranowe, urządzenia audio, tablice multimedialne, projektory, urządzenia do realizacji zajęć w Rzeczywistości Wirtualnej, oprogramowanie, dostęp do platform edukacyjnych, serwisów streamingowych,  klocki, roboty i inne urządzenia służące realizacji działań robotyczno – programistycznych. Maksymalna wartość środków na sprzęt wynosi 90 000,00 PLN.

Zakupy zostaną sfinansowane w 100%  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa.