DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 5A przygotowali program artystyczny, w którym słowem oraz piosenką podziękowali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za trud, który wkładają w wychowanie i edukację. Wdzięczność dla nich wyrazili również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Nad całością akademii czuwała pani Marzena Krężel, oprawę muzyczną przygotowała pani Katarzyna Poręba.
Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Aleksandra Pomietło, która złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, jednocześnie dziękując im za ciężką i efektywną pracę. Do życzeń dołączył się również przewodniczący Rady Rodziców pan Zenon Fiut.