Dzień Sportu

19.06.2024 nasza szkoła zorganizowała „Turniej Piłkarski dla klas 1-8” o Puchar Dyrektora Szkoły. Organizacja turnieju piłkarskiego zapewniła dobrą zabawę z piłką wszystkim klasom z nauczania początkowego.

W sumie w turnieju wzięło udział 80 zawodników, rywalizacja zespołów klasowych odbyła się na boisku szkolnym ZSP 7.

Imprezę otworzył pan Mariusz Różalski – nauczyciel wychowania fizycznego ZSP 7 w Biegonicach tłumacząc zasady i życząc wszystkim zawodnikom dobrze spędzonego czasu i zdrowej rywalizacji w duchu fair-play.

Turniej piłki nożnej zgromadził również sporą liczbę kibiców, towarzyszących drużynom, co zapewniło ciepły doping dla piłkarzy, w rolę komentatora wcielił się nasz nieoceniony ksiądz Bogusław, który z zapałem śledził poczynania naszych zawodników i można było poczuć atmosferę prawdziwego meczu.

Na koniec uczestnikom turnieju zostały wręczone medale oraz puchary dla zwycięskich drużyn.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Klasy od 1-2:

1. miejsce: kl. II

2. miejsce: kl. IB

3. miejsce: kl. IA

Klasy od 3-5:

1. miejsce: kl. IV

2. miejsce: kl. VB

3. miejsce: kl. III

Klasy od 5-7:

1. miejsce: kl. VII

2. miejsce: kl. VI

3. miejsce: kl. VA

Serdecznie gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Rogóżowi – Radnemu Miasta Nowego Sącza za wspieranie naszych inicjatyw promujących wśród młodych ludzi aktywność fizyczną oraz za pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników.

Zdjęcia znajdują się w zakładce WYDARZENIA.