ZAPRASZAMY DO PRZEDSZKOLA

Miło nam poinformować Państwa, iż od września 2022 roku Szkoła Podstawowa nr 14 im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu będzie wchodziła w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 7 w Nowym Sączu. W skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego wchodzi również Miejskie Przedszkole nr 17 w Nowym Sączu, w którym na rok szkolny 2022/2023 planujemy otworzyć dwie grupy:

1. oddział dziesięciogodzinny
  2. oddział pięciogodzinny

Do Miejskiego Przedszkola nr 17 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 w Nowym Sączu będziemy przyjmować dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zapisy ruszają już 1 marca 2022 r.

Niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo w zakładce Rekrutacja – Oddział Przedszkolny lub w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!