Brawa dla Julii Tworzydło!

4 kwietnia 2024 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień podsumowująca VI edycję Regionalnego Międzyszkolnego Konkursu na Film lub Prezentację Multimedialną w Języku Niemieckim „Deutsch in der Hauptrolle” organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. Gościem honorowym gali był Konsul Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Pan Holger Mahnicke.

Naszą szkołę reprezentowała Julia Tworzydło z klasy 8. Julia przygotowała prezentację na temat: „Nowy Sącz und Umgebung für Naturliebhaber” („Nowy Sącz i jego okolice dla miłośników natury”). Julia otrzymała wyróżnienie w kategorii – prezentacja.

W swojej pracy wykazała się nie tylko wysokimi umiejętnościami z zakresu języka niemieckiego, informatyki, ale także kreatywnością i błyskotliwością. Przygotowana przez Julię prezentacja stanowi doskonały dowód na to, że nowe technologie można wykorzystywać w nauce języków obcych. Jej zaangażowanie i umiejętności zasługują na uznanie.

Gratulacje!

Życzymy Julii dalszych sukcesów w dziedzinie języków obcych i nowych technologii