Aleksandra Pomietło
fizyka
chemia
Aneta Schneider
matematyka
Bogdanowicz Ewa
język polski
Bogucka Diana
nauczyciel wspomagający
Bulanda Bożena
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 2a
Fedko Joanna
wychowanie przedszkolne
wychowawca grupy „KRASNOLUDKI”
Fiut Anna
świetlica
Frączek Renata
geografia
przyroda
plastyka
technika
wdż
wychowawca kl. 6a
Górowska -Kowalik Natalia
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 3a
Gurgul Marta
biologia
chemia
Klag Marzena
wychowanie przedszkolne
wychowawca grupy „Mali odkrywcy”
Kozyra Aleksandra
psycholog
Krężel Marzena
matematyka
informatyka
wychowawca kl. 5a
Liro-Prusak Małgorzata
wychowanie fizyczne
wychowawca kl. 4a
Maciaś Adam
edukacja dla bezpieczeństwa
Michalik Danuta
informatyka
Molanda Karolina
język angielski I-III
Popowicz Joanna
wychowanie przedszkolne
język angielski przedszkole
wychowawca grupy „Mali odkrywcy”
Poręba Katarzyna
muzyka
świetlica
wychowawca kl. 5b
Przydatek Renata
biblioteka
Rams Mariola
historia
świetlica
wychowawca kl. 8a
Różalski Mariusz
wychowanie fizyczne
Sanbak Kinga
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 1b
Sekuła Mateusz
wiedza o społeczeństwie
Smoleń - Kowalska Magdalena
pedagog specjalny
logopeda
rewalidacja
Styranka Jolanta
język angielski
Szymbara Anna
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 1a
ks. Tokarz Bogusław
religia
Wajnbrener Natalia
wychowanie przedszkolne
wychowawca grupy „KRASNOLUDKI”
Zabrzeńska Agata
język niemiecki
Zarych Agata
język polski
pedagog szkolny
wychowawca kl. 7a
Zygmunt Anna
doradztwo zawodowe
Zygmunt Agata
nauczyciel wspomagający
Sekretarz Szkoły
Smoleń Jadwiga
Główny Księgowy
Zygmunt Maria
Referent ds kadr i płac
Kmak Ewelina
Sprzątaczki
Kotlarz Jadwiga
Olszak Halina
Wójcik Małgorzata
Pomoc nauczyciela
Angelika Nowobilska
Konserwator
Brudziński Kazimierz
2022-2023
Magdalena Cięciwa – matematyka
Maciej Oleksy – informatyka
Joanna Tomasik – geografia
Anglika Wolak – przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
Tutuł rozwijanego blogu
Toggle content goes here, click edit button to change this text.
Krystyna Zahuta – wychowanie przedszkolne 2023 r.
Anna Wójcik- nauczanie wczesnoszkolne, logopedia -2022r.
Iwona Pajor – wychowanie fizyczne -2019r.
Teresa Pękala – język polski -2018r.