KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY – ROZSTRZYGNIĘTY!

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY – ROZSTRZYGNIĘTY!

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Z tej też okazji przygotowaliśmy dla naszych uczniów świąteczny konkurs na „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”. Tworzenie stroików w czasie świąt Bożego Narodzenia to piękny zwyczaj przekazywany z pokolenia na pokolenie. Zależy nam by nasi uczniowie kultywowali i podtrzymywali tę piękną tradycję. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystkie stroiki były piękne, zarówno te tradycyjne, wykonane z naturalnych elementów oraz te bardziej oryginalne, w nowoczesnym stylu. Na konkurs wpłynęło łącznie 12 prac.

Przy ocenie stroików bożonarodzeniowych Komisja Konkursowa zastosowała następujące kryteria:

– oryginalność kompozycji, pomysłowość, brak elementów gotowych

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce- Katarzyna Kuzera II miejsce- Kamil Ogorzałek III miejsce- Wiktoria Damasiewicz

Organizator konkursu składa serdeczne podziękowania na ręce rodziców za dostarczenie prac do szkoły, a wszystkim uczniom dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do kolejnych edycji za rok.

WSZYSTKIE STROIKI MOŻNA ZOBACZYĆ W ZAKŁADCE KONKURSY SZKOLNE.

Skip to content